piątek, 18 listopada 2011

Ciekawe przeceny:)

Hej:)
chciałam Wam na szybkiego napisać, że w  niektórych sklepach są fajne przeceny a mainowicie:
- w House kupiłam  T-Shirt z 30zł przeceniony na 15zł . I żałuję, że nie kupiłam jeszcze jednego a mianowicie były trzy kolory: białe, szare, czarne.W sklepie nie chciało mi się go przymierzać a teraz zimą to w ogóle tyle tego  na sobie się ma:) A w domu stwierdziłam- fajna cena, na metce 100% bawełny, w dotyku bardzo miły. A jak go nałożyłam tak się dopasowuje do sylwetki aż mi się go nie chciało zdejmować:) W poniedziałek se kupię jeszcze jeden szary jak będzie :)


- natomiast w Carry kupiłam pasek, który kosztował 35zł a dałam za niego 20zł. Także wszystkie kurtki o 50 % taniej naprawdę się opłaca z 300zł po przeceniane na 150zł :)


- w H&M kupiłam dwie czapki jedną taką robioną a drugą zwykłą z angorki ( ta jest niesamowicie ciepła) . Jedna kosztowała 40zł a ja 40zł zapłaciłam za dwie:) To się opłaca! I szaliki były też -50%. Zapomniałam zrobić zdjęcia ;/
W H&M także kupiłam prezent gwiazdkowy dla swojego chłopaka ( nie mogę pokazać bo on czasami lubi wchodzić na mojego bloga)

Robiąc zakupy do domu w Auchan natknęłam się na świeczki Brise z podkładkami. Kiedy  spojrzałam na cenę to już nie mogłam przejść obojętnie i tak jedna trafiła do mojego koszyka:)

Kosztowała 8,30zł gdzie w Rossmanie  10zł albo 11zł coś takiego. Jak lubicie świeczki i chcecie troszkę zaoszczędzić to polecam zakupić  w Auchan:)

Podsumowując dzisiejszy maraton po sklepach był męczący ale jestem bardzo zadowolona:) Już jeden prezent na gwiazdkę mam z głowy nie lubię kupować nic na ostatnią chwilę:)
Teraz się relaksuje przy grzanym piwku z sokiem malinowym bo na podwórko naprawdę zimno:)
To tak na szybko było by tyle. Zaraz postaram się napisać kolejny post o żelu do mycia buzi.
Buziaki:*

4 komentarze: